apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
NETIKĖTI DŽIAZO PASAŽAI

Nuotraukų peržiūra

Kauno filharmonija Kaunas
2019.10.24    18:00
Atlikėjai
Hermine Deurloo (lūpinė armonikėlė, Nyderlandai)
Kauno bigbendas (vyr. dirigentas Jievaras Jasinskis)

Programoje
Always and Forever - Pat Metheny
Dat Mistige Rooie Beest - Rogier van Otterloo
My Little Suede Shoes - Charlie Parker
Speak no Evil - Wayne Shorter
Bebe - Hermeto Pascoal
A Time for Spring - Nicola Conte
Mira - Andrew Hill
Inutil Paisagem - A.C. Jobim
Green in Between - Rogier van Otterloo
Bluesette - Toots Thielemans


Lietuvos džiazo mokyklos ambasadorius Kauno bigbendas kviečia į netikėtą ir džiazuojantį pasimatymą. Yra įprasta greta Kauno bigbendo matyti ir girdėti džiazo dainininkus, saksofonininkus, trimitininkus. Tačiau šį kartą džiazo orkestras su KĮ „Kauno santaka“ savo ištikimus klausytojus kviečia į neeilinį koncerto vakarą, kuriame skambės romantiškai džiazuojančios lūpinės armonikėlės melodijos. Koncerto viešnia – nyderlandų džiazo muzikantė Hermine Deurloo, savo ir užsienio šalyse plačiai žinoma ir laukiama dėl subtiliai valdomo instrumento, jo tembro, puošnių improvizacinių bei gebėjimo kiekvienam kūriniui suteikti naujų atspalvių.

Hermine Deurloo gimė ir augo Amsterdame, kuriame kunkuliuoja muzikinis ir kultūrinis gyvenimas, todėl ne kartą Hermine yra sakiusi, kad miesto gyvybingumas ir dinamika yra tai, kas ją labiausiai įkvepia. Hermine studijavo saksofoną Amsterdamo konservatorijoje, tačiau gavus dovanų lūpinę armonikėlę iškart ją atrado ir pamilo. O kur dar lūpinės armonikėlės legenda vadinamas belgų džiazo legenda Toots Thielemans, kuris meilę šiam instrumentui dar labiau sustiprino. Hermine Deurloo koncertavusi su pasaulio džiazo žvaigždėmis – saksofonininke Candy Dulfer, džiazo dainininku Al Jarreau būgnininku Jim Black. Išleistuose albumuose “Living Here“ (2016), “Welling” (2015), “Glass Fish” (2012), “Crazy Clock” (2005) toliau rikiuojais su Hermine groję ansambliai ir solistai – džiazo styginių kvartetas “Zapp4”, bosinės gitaros virtuozas ir dainininkas Tony Scherr ir kt. Be solinių pasirodymų, koncertų su nedidėlmis grupėmis ar orkestrais, Hermine Deurloo įrašiusi muzikos pavyzdžių kino filmams, reklamoms, yra nuolatinė televizijos programų viešnia (“Pauw”, “De Wereld Draait Door”, “Jinek”).

Koncerto programoje „Netikėti džiazo pasažai“ skambės džiazo hitai ir negirdėtos kompozicijos. Trumpam atgims ir Tootso Thielemano kompozicijos – baladė “Always and Forever” bei jo žymioji “Bluesette”, tapusi lūpinės armonikėlės repertuaro vizitine kortele ir įsimintinu džiazo standartu. „Akivaizdu, kad Hermine Derloo yra viena geriausių šio dešimtmečio džiazo atlikėjų, grojančių lūpine armonikėle. Yra muzikali, instrumentą valdo sklandžiai ir minkštai“ – taip džiazo muzikantę pristato žymus džiazo muzikos apžvalgininkas ir kritikas Scott Yanow (LA Jazz Scene).
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.24  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika