apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
IŠ MASKVOS DIDŽIOJO TEATRO HD-LIVE "Raimonda"

Nuotraukų peržiūra

Forum Cinemas Klaipėda Klaipėda
2019.10.30    17:00
Pastatymo šalis: Rusija
Metai: 2019
Žanras: Baletas
Trukmė: 180 min.
Režisierius: Aleksandras Glazunovas
Vaidina: choreografija: Jurijus Grigorovičius, Mariusas Petipa
Pirmasis iš trijų A. Glazunovo sukurtų baletų tapo vienu iš paskutiniųjų (ir vienu geriausių) legendinio Mariuso Petipos darbų. Genialusis prancūzų choreografas baletą „Raimonda“ specialiai sukūrė italų balerinai Pierinai Legnani, iki šiol laikomai viena geriausių baleto šokėjų istorijoje. Baleto premjera įvyko žymiajame Sankt Peterburgo Marinskio (Marijos) teatre 1898 m. sausio mėnesį. Į Maskvos Didįjį baleto teatrą „Raimonda“ atkeliavo po dvejų metų, 1900-ųjų pradžioje.

Savo tetos, grafienės Sibilės pilyje gražuolė Raimonda laukia sugrįžtančio savo mylimojo, riterio Žano de Brijeno, kuris, vadovaujamas Vengrijos karaliaus Andriaus II Jeruzaliečio, iškeliavęs į Kryžiaus žygį. Belaukiančiai Raimondai Sibilė papasakoja seną legendą apie Baltąją Damą – grafienės pilies gynėją. Legenda byloja, kad Baltoji Dama perspėja pilies gyventojus, kuomet jiems gresia pavojus. Šiek tiek bauginantį tetos pasakojimą nutraukia pasiuntinys, parnešdamas žinią, kad Raimondos mylimasis po pergalingo Kryžiaus žygio jau keliauja namo. Džiūgaujančios merginos laimę aptemdo pro šalį keliaujantis saracėnų didikas Abderahmanas. Įsimylėjęs iš pirmo žvilgsnio, karšto būdo svetimšalis ima aktyviai siekti gražuolės rankos bei širdies. Tuo metu Raimondai pasirodo Baltoji Dama, perspėjanti ją dėl nedorų saracėno ketinimų. Merginos nerimą dar labiau sustiprina neigiamo atsakymo nepriimantis Abderahmanas, pasiryžęs Raimondą užkariauti bet kokia kaina. Žano de Brijeno sugrįžimo garbei surengtoje puotoje saracėno tarnai į visų svečių taures įpila paslaptingo gėrimo, atimančio visas jėgas. Nebelikus kliūčių pagrobti Raimondos, Abderahmanas jau pasiruošęs švęsti pergalę, tačiau tuo metu į pilį įjoja Žanas de Brijenas ir išgelbsti mylimąją iš svetimšalio rankų.
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.30  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika