apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Tradiciniai šokiai su kūdikiais nešioklėse

Nuotraukų peržiūra

Artoteka. Kurybinės dirbtuvės Vilnius
2019.10.30    11:00
Užsiėmimas yra skirtas tėveliams su mažyliais nuo 2 mėn. iki tokio amžiaus, kuomet dar nori būti šokdinami nešioklėje/ vaikjuostėje. Saugiam ir laisvam šokiui naudojamos nešioklės bei vaikjuostės, tačiau, esant poreikiui, mažuosius galima šokdinti ir ant rankų. Užsiėmimų metu šokami lietuvių liaudies šokiai, adaptuoti remiantis tarptautine Joimove Babies programa (plačiau apie ją galite paskaityti čia: www.joimove.com/joimove-babies/).

Šokant su kūdikiu nešioklėje ne tik vystomi mažylio muzikiniai ir ritmo pojūčiai, tačiau kuriamas ypatingas artumo ryšys su jį šokdinančiu asmeniu, gaminasi natūralūs laimės hormonai, tiek vaikeliui, tiek jį šokdinančiam asmeniui. Tad nusiteikite pasikrauti geros nuotaikos ir pozityvios energijos!

Užsiėmimus veda Joimove instruktorė Lauksmina Kriščiūnaitė-Plikšnienė. „Joimove” užsiėmimų su kūdikiais instruktoriai yra detaliai apmokyti apie saugų nešioklių/ vaikjuosčių naudojimą šokių metu, vaikutį šokdinančio suaugusiojo ir kūdikio saugumą bei sveikatą.


AKTUALU ATVYKSTANT
✔️ Būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/aKyao45WCUDKrJ4o6
✔️ Vieno užsiėmimo kaina - 7€, mėnesio (4 k.) abonementas - 25 €.
✔️ Pasirūpinkite lengvais, judesių nevaržančiais drabužiais, patogia, plokščiapade avalyne. Šokant kartu, kūno temperatūra pakyla, tad labai svarbu neprirengti vaikučio, jog jis neperkaistų ir jaustųsi patogiai.
✔️ Su savimi turėkite Jums ir vaikeliui patogią ergonomišką nešynę: vaikjuostė, Mei Tai, konstruota nešioklė ir kt.
✔️ Jeigu neturite savo nešiojimo priemonės ar norite išbandyti mūsų siūlomas ergonomines nešynes, praneškite apie tai iš anksto žemiau nurodytais kontaktais ir rezervuokite Jums tinkamą nešiojimo priemonę.
✔️ Rekomenduojama mažąjį šokėją pamaitinti ne mažiau kaip 10 min. iki užsiėmimo. Esant poreikiui pamokos eigoje bet kuriuo metu galėsite nevaržomai pasirūpinti savo mažyliu, jį pamaitinti, pervystyti.
✔️ Susitikimo trukmė – apie 1 val., iš kurių 40 min. skiriamos šokiui + laikas susiruošti/ išsiruošti, pabendrauti su kitais dalyviais.


Visais rūpimais klausimais galite kreiptis rašydami Facebook asmeninę žinutę Lauksmina / Joimove, el. paštu lauksmina@joimove.com arba telefonu +370 67541144
____
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.30  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika