apie mus noriu būti banke kontaktai keltų bilietai viešbučiai privatumo politika
Paieška:
Lietuviskai English
 
Atlikėjai
Grupės ir atlikėjai (567)
  Renginių vieta
Pramogų ir pobūvių salės (53)
  Nuoma ir prekyba
Žaidimai (19)
  Technika
Garsas
Pirotechnika
  Paslaugos ir pramogos
Konditerija
 
Titulinis puslapis   Renginiai  
Spausdinti Spausdinti  
Rudens atostogos jaukiuose memorialiniuose namuose. Stovyklėlė moksleiviams

Nuotraukų peržiūra

A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejus "Velniukai" Kaunas
2019.10.29 - 31   
Aprašymas: Kad netektų moksleiviams nuobodžiauti atostogų metu, kviečiame į trijų dienų stovyklėlę jaukiuose garsių menininkų namuose.

Spalio 29 d. galėsite svečiuotis net dviejuose muziejuose: 11 val. A. Žmuidzinavičiaus memorialiniuose namuose jūsų lauks kelionė po pasaulį su dailininku Antanu Žmuidzinavičiumi, kurios metu susipažinsime su menininko gyvenimu, kūryba ir klajonėmis, o 14 val. pakviesime į J. Zikaro memorialinius namus. Skulptoriaus, „Laisvės“ paminklo kūrėjo Juozo Zikaro studijoje išgirsite daug įdomių faktų apie šios asmenybės gyvenimą ir kūrybą, sužinosite, kurie garsūs Lietuvos žmonės svečiavosi autoriaus namuose. Vėliau jaukioje namų aplinkoje diskutuosime ir bandysime atrasti žodžio „laisvė“ reikšmę.

Spalio 30 d. 13 val. pakviesime apsilankyti L. Truikio ir M. Rakauskaitės autentiškuose namuose, kuriuose gyveno ir kūrė ypatingos asmenybės. Scenografas L. Truikys ir operos solistė M. Rakauskaitė - žmonės, gyvenę kūryba, garso bei formos, dvasingumo bei materijos vienovės pažinimu. Svečiuositės šiuose namuose taip, kaip scenografo pakviesti svečiai. Vaikščiodami po butą, klausysitės pasakojimų apie menininkus ir jų sukauptą meno dirbinių kolekciją. Skambant klasikinei muzikai, gilinsitės į jos sukeliamus jausmus ir kursite spalvoto popieriaus kompozicijas, atspindinčias muzikos ritmą, dinamiką ir nuotaiką. Išnaudodami popieriaus formą ir spalvas, dėliosite ornamentų raštus, kurių gausu menininkų sukauptoje kolekcijoje. Įspūdžiais dalinsimės gerdami arbatą, gyvai skambant kanklių muzikai.

Spalio 31 d. 14 val. modernizmo dvasia alsuojančiuose Adelės ir Pauliaus Galaunių namuose mėginsime arčiau pažinti Pauliaus Galaunės asmenybę, pasigilinti į jo darbus ir pomėgius, vienas kurių buvo grafika. Visoje negausioje jo paties kurtų darbų kolekcijoje dėmesį traukia P. Galaunės siluetinis autoportretas, sukurtas apie 1924 metus. Kitoks savo stilistika, jis nukelia net į XVIII a. vidurį, kada buvo pradėti kurti siluetiniai portretai. Dar kitaip šešėliniais vadinamų portretų atsiradimo istoriją ir jų kūrimo aplinkybes bei būdus aiškinsimės pas Galaunius, taip pat eksperimentuosime, kurdami savo siluetinį portretą.

Užsiėmimai skirti 10–14 metų vaikams.

Užsiėmimo trukmė 1,5 val.

Antradienį užsiėmimai vyks A. Žmuidzinavičiaus namuose (V. Putvinskio g. 64) ir J. Zikaro namuose (J. Zikaro g. 3)
Trečiadienį – L. Truikio ir M. Rakauskaitės namuose (E. Fryko g. 14)
Ketvirtadienį – A. ir P. Galaunių namuose (Vydūno al. 2)


Prašome registruotis iš anksto pildydami formą https://forms.gle/E6sy6BQDd83hu6Ln7


Stovyklos kaina vaikui – 10 EUR
Rekomenduok draugui  |  Priminimas apie renginį
Jūsų komentaras
 
Vardas:   El.paštas:

Komentaras:

Siųsti  


Eb.lt už renginio(-ių) programos pakeitimus neatsako.

EB.lt portale paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti kitose interneto svetainėse, tradiciniuose žiniasklaidos kanaluose ir kitur, taip pat Eb.lt medžiagą platinti bet kokiu pavidalu be portalo sutikimo, o jei sutikimas yra gautas, tai EB.lt privaloma nurodyti kaip šaltinį.
 
Paieška
2019.10.30  
Pavadinimas:
 
Data:
Atsitiktinė pramogaRenginių kalendorius
P A T K P Š S
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Paskelbkite savo renginį
apie mus   |  noriu būti banke   |  kontaktai   |  Keltų bilietai   |  Viešbučiai   |  Privatumo politika  
Entertainment bank. Visos teisės saugomos. ļæ½ 2002-2019 Privatumo politika